Stacja Narciarska Winterpol Biały Jar - Jak dotrzeć do stacji? Kiedy otwarta jest stacja? Jaka jest długość stoku? Jakie są ceny biletów?

Stacja Narciarska - Winterpol Biały Jar 

Wyciąg w Białym Jarze to najlepsze miejsce by zacząć swoją przygodę z nartami. Szerokie, łagodne stoki, nowoczesna infrastruktura i gorąca atmosfera to nie jedyne zalety Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Jako nieliczni w Europie i jedyni w całych Sudetach posiadamy kanapy z osłonami, które chronią od wiatru padającego śniegu. Brak kolejek, wysoka przepustowość pozwalają cieszyć się każdą chwilą spędzoną na stoku, a podgrzewane siedziska dodatkowo ocieplają i tak już gorącą atmosferę naszej Stacji Narciarskiej.

Godziny otwarcia:

  • Wyciągi funkcjonują od godziny 09:00 do godziny 21:00 w okresie sezonu wysokiego (do końca lutego).
  • Od godziny 16:00 wszystkim narciarzom i snowboardzistą proponujemy jazdę nocną – nie nudź się w zimowe wieczory i spędzaj aktywnie czas na stokach Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. 
  • Wiosną, latem i jesienią wyciąg dostępny jest dla turystów pieszych – skróć sobie drogę na Śnieżkę.
 

Trasy zjazdowe:

  • Przygotowaliśmy dla Państwa 3 trasy o różnym poziomie trudności. Niebieska o długości 1100 m oraz dwie czerwone – 800 m i 600 m. Stwarzają one idealne warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sportach zimowych. Bardziej wymagający, również znajdą coś dla siebie. Szerokie, równomiernie nachylone trasy są nie tylko ratrakowane, ale także oświetlane po zmroku więc pozwalają cieszyć się wypoczynkiem od rana aż do późnej nocy.

Usługi dodatkowe:

  • Do Państwa dyspozycji przy wyciągu znajdują się Centrum Szkoleniowe M&M z licencją Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, dwie wypożyczalnie ze sprzętem narciarskim oraz ogródek dziecięcy z taśmą Sun Kid, która umożliwia bezkolizyjną naukę jazdy na nartach czy snowboardzie.
  • W sezonie wiosennym, letnim i jesiennym wyciąg Winterpol Biały Jar funkcjonuje dla turystów pieszych i rowerowych, którzy mogą dzięki temu skrócić sobie drogę na Śnieżkę (górna stacja przy dolnej stacji wyciągu na Kopę) i na inne trasy turystyczne Karkonoszy. Podróżując wyciągiem możemy podziwiać piękne górskie panoramy oraz obcować z przyrodą.

 Informacje pochodzą z oficjalnej strony wyciągu Winterpol Biały Jar

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.karpacz.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0