Opis

Zapraszamy Państwa do Willi Orion w Karpaczu. Posiadamy pokoje dwuosobowe oraz czteroosobowe. Do dyspozycji wczasowiczów jest ogólnodostępny, w pełni wyposażony aneks kuchenny (2 kuchenki gazowe, lodówka, 2 mikrofalówki, 2 czajniki bezprzewodowe, 2 ekspresy do kawy, a także zestaw naczyń i sztućców). Oprócz tego goście mogą korzystać ze stołówki z krzesełkiem dla dzieci i telewizorem. 

Za budynkiem znajduje się ogród. Na jego terenie można zrobić grilla. W ogrodzie znajduje się również huśtawka dla dzieci. Dla gości przygotowaliśmy również parking i miejsce na bezpieczne przechowywanie rowerów.

 Willa Orion znajduje się w Karpaczu. Jest to piękna miejscowość na Dolnym Śląsku oraz doskonałe miejsce dla osób, które szukają spokoju i ucieczki od miejskiego gwaru. Miasto leży u podnóża Śnieżki – najwyższego szczytu Sudetów.

Nasz pensjonat znajduje się na Osiedlu Skalnym. Dzięki korzystnej lokalizacji jest to bardzo dobre miejsce na rozpoczęcie swojej wycieczki w góry.

W naszym pensjonacie istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (4 pokoje, hol, kuchnia i stołówka).

Opis Pokoi

Willa Orion oferuje pokoje 2 oraz 4 osobowe z łazienką. Dla dzieci łóżko piętrowe (o długości 190 cm.) w pokoju 4-osobowym. Wszystkie pokoje są z nowymi łazienkami (z WC, natryskami i umywalkami). W każdym pokoju jest telewizor. Istnieje możliwość dostawienia łóżka w pokojach 4-osobowych, a także łóżeczka dla dziecka. Dodatkowo goście mają do dyspozycji wyposażony w nowy sprzęt aneks kuchenny (lodówka, 2 kuchenki gazowe, 2 kuchenki mikrofalowe, 2 czajniki elektryczne, 2 ekspresy do kawy, naczynia, sztućce, akcesoria kuchenne) oraz stołówkę z krzesełkiem dla małych dzieci, DVD i telewizją wyłącznie do dyspozycji gości. Udostępniamy bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra (4 pokoje, hol, duża kuchnia, stołówka). Na naszym terenie znajduje się zaciszny, zielony teren na grilla lub ognisko oraz podwójna huśtawka dla dzieci. Niedaleko (5 minut pieszo) jest miejski plac zabaw dla dzieci. Na posesji jest bezpłatny parking dla gości oraz istnieje możliwość bezpiecznego przechowywania rowerów.

Cennik

Pokój 2-osobowy - 100 zł za cały pokój za dobę (50 zł od miejsca)

Pokój 4-osobowy - 150 zł za cały pokój za dobę (37,50 zł od miejsca)

Grupa do 12 osób - wynajęcie całości dla jednej grupy znajomych (rodziny) - 500 zł za dobę

Wyślij zapytanie

Willa ORION
Willa ORION

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu karpacz.com.pl

+48 602 220 488