Pensjonat ŚNIEŻKA SPA***

Pensjonat Śnieżka SPA*** to komfortowy obiekt położony w ścisłym centrum Karpacza nad rzeką Łomniczką

Ogrodnicza 4, Karpacz

Pensjonat Śnieżka SPA***  to komfortowy obiekt położony w ścisłym centrum Karpacza nad rzeką Łomniczką. Dobre usytuowanie sprawia, że wypoczniecie Państwo wśród zieleni i szumu górskiego potoku. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się kort tenisowy, stok narciarski, Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa, Park Miejski, kościół.

Nasze dogodne położenie z malowniczym widokiem na Śnieżkę pozwoli Państwu poczuć magię gór oraz miłą atmosferę.

W naszych pokojach spędzicie Państwo miło czas i wypoczniecie po trudach codziennych wypraw. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z suszarkami do włosów i  kosmetykami hotelowymi, TV LCD , lodówkę, zestawy powitalne z kawa, herbatą i wodą mineralną,  Internet Wi-Fi, a większość posiada balkony z których rozciąga się malowniczy widok na pasma górskie.

W Pensjonacie Śnieżka SPA*** dysponujemy pokojami:

1-OSOBOWYMI

Pokoje 1-osobowe wyposażone są w telewizory  LCD, lodówkę, zestaw powitalny z kawą, herbatą i wodą mineralną,  łazienkę  z prysznicem o wymiarach 90x90; w każdej łazience jest suszarka do włosów, mydło w pianie, żel pod prysznic, ręczniki. W pokoju znajduje się łóżko o wymiarach 90x200. Pokój posiada powierzchnię nie mniejsza niż 12 m2. Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie stołu szwedzkiego, korzystanie ze strefy SPA, opłatę klimatyczna, podatek VAT, monitorowany, niestrzeżony parking, Internet Wi-Fi.

2-OSOBOWYMI

Pokoje 2-osobowe wyposażone są w telewizory  LCD, lodówkę, zestaw powitalny z kawą, herbatą i wodą mineralną, łazienkę  z prysznicem o wymiarach 90x90; w każdej łazience jest suszarka do włosów, mydło w pianie, żel pod prysznic, ręczniki. W pokoju znajdują się dwa osobne łóżka o wymiarach 90x200. Łóżka standardowo są zsunięte tworząc duże łoże małżeńskie, jednak na życzenie gościa są rozdzielane.  Pokój posiada powierzchnię nie mniejsza niż 20 m2. 

3-OSOBOWYMI

Pokoje 3-osobowe wyposażone są w telewizory  LCD, lodówkę, zestaw powitalny z kawą, herbatą i wodą mineralną, łazienkę  z prysznicem o wymiarach 90x90; w każdej łazience jest suszarka do włosów, mydło w pianie, żel pod prysznic, ręczniki. W pokoju znajdują się trzy osobne łóżka o wymiarach 90x200.  Pokój posiada powierzchnię nie mniejsza niż 27 m2. 

POKOJAMI 2 OSOBOWYMI TYPU STUDIO:

Pokoje STUDIO  składają się z dwóch oddzielnych pokoi – sypialni z dużym łożem małżeńskim (160/200) i pokoju dziennego z rozkładaną 1-osobową sofą (120/200) oraz łazienki z kabiną prysznicową (90x90); w każdej łazience jest suszarka do włosów, mydło w pianie, żel pod prysznic, ręczniki.

Pokoje STUDIO  wyposażone są  w telewizor LCD, lodówkę, czajnik.

Cena  noclegu obejmuje śniadanie w formie stołu szwedzkiego, korzystanie ze strefy SPA,  zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, opłatę klimatyczna, podatek VAT, monitorowany, niestrzeżony parking, Internet Wi-Fi.

W Pensjonacie Śnieżka SPA*** posiadamy:

 • salę kominkową
 • bilard
 • solarium
 • aperitiff bar
 • stołówkę
 • letni ogródek
 • Internet Wi-Fi
 • monitorowany, niestrzeżony parking
 • salę zabaw
 • salę konferencyjną
 • windę
 • strefę SPA obejmującą:

- mikroklimatyczną grotę solną z muzykoterapią i koloroterapią;
- kojącą tężnię solankową;
- relaksujące jacuzzi;
- orzeźwiający i rozgrzewający prysznic wrażeń (tropical shower);
- saunę suchą;
- łaźnię parową;
- wiadro bosmana;
- solarium Ergoline

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do centrum: 600 m

Udogodnienia

Prywatna łazienka

Czajnik elektryczny

Lodówka

Radio

TV

Telewizor

Ogrzewanie

Taras

Balkon

Wi-Fi

Ręczniki

Suszarka do włosów

Dostępne w obiekcie

Płatność kartą

Akceptujemy małe zwierzęta

Oferta wyżywienia

Jacuzzi

Żelazko

Sala zabaw

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Sauna

Bilard

Ogród do dyspozycji gości

Obiekt całoroczny

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Cena  noclegu obejmuje śniadanie w formie stołu szwedzkiego, korzystanie ze strefy SPA,  zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, opłatę klimatyczna, podatek VAT, monitorowany, niestrzeżony parking, Internet Wi-Fi.

 

 


Regulamin Pensjonatu Śnieżka SPA***

 

 

I. INFORMACJE OGÓLNE

 

 1. Pokoje w Pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, trwa do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

 2. Opiekunem Gościa jest Recepcja. Recepcja Pensjonatu dostępna jest w godzinach 7:00 – 22:00. W godzinach 22:00 – 7:00 dyżur pełni ochrona nocna.

 3. Goście Pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe w Recepcji Pensjonatu.

 4. Jeżeli Gość nie określił czasu pobytu w Pensjonacie wynajmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

 5. Zamiar przedłużenia pobytu w Pensjonacie ponad okres wskazany w dniu przybycia lub rezerwacji, Gość powinien zgłosić w Recepcji do godziny 10:00 w dniu, w którym upływa termin wynajmu pokoju.

 6. Pensjonat uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę posiadania możliwości i wolnych pokoi.

 7. Nie opuszczenie przez Gościa pokoju do godziny 11:00 jest traktowane jako przedłużenie pobytu o kolejną dobę.

 8. W Pensjonacie akceptowane są zwierzęta – za dodatkową opłatą (45 zł/doba).

 9. Pensjonat świadczy usługi w zakresie Strefy SPA, która znajduje się w obiekcie (możliwość korzystania ze Strefy SPA – nieodpłatnie, wliczone w cenę pobytu).

 10. Pensjonat świadczy odpłatne usługi w zakresie wypożyczania szlafroków do Strefy SPA (25zł/szlafrok/pobyt) oraz sprzedaży jednorazowych kapci do poruszania się po Strefie SPA (7zł/para).

 11. Pensjonat może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pensjonatu, wyrządzając szkodę w mieniu pensjonatu lub Gości albo szkodę na osobie dotyczącą Gości, pracowników Pensjonatu lub innych osób w nim przebywających, albo też w inny sposób zakłócił spokój w pensjonacie.

 12. Na życzenie Gościa świadczymy nieodpłatnie następujące usługi:

 • udzielamy informacji związanych z pobytem w Pensjonacie i podróżą,

 • przechowywanie bagażu Gości zameldowanych w Pensjonacie,

 • Pensjonat może odmówić przyjęcia bagażu na przechowanie przez okres inny niż okres pobytu Gościa oraz odmówić przyjęcia rzeczy, które nie mają cech bagażu,

 • przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych i cennych przedmiotów, w szczególności kosztowności i przedmiotów.

 1. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli nie zostaną one oddane do depozytu w Recepcji.

 2. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wniesione przez gościa na teren pensjonatu oraz za rzeczy w nim pozostawione.

 3. Nie należy przenosić wyposażenia pokoi lub zmieniać jego ustawienia oraz wynosić go na zewnątrz obiektu bez powiadomienia i zgody Recepcji Pensjonatu.

 4. Spożywanie posiłków odbywa się w jadalni, wyłącznie w ustalonych godzinach.

 5. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie. Parking pensjonatu jest bezpłatny, niestrzeżony.

 6. W pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 – 7.00.

 7. Osoby niezameldowane w Pensjonacie, które odwiedzają Gości proszeni są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.

 8. W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług pensjonatu mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych Gości.

 9. Gość nie może przekazywać, podnajmować pokoju osobom trzecim.

 10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzejników, grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, niestanowiących stałego wyposażenia pokoju.
  Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

 11. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości na terenie pensjonatu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu we wszystkich jego pomieszczeniach.

 12. Gość pensjonatu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
  Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

 13. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań pensjonatu, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu pensjonatu.

 14. W pokojach obowiązuje system zarządzania elektrycznością oparty na kartach "KLUCZ". Przy zameldowaniu Goście otrzymują kartę "KLUCZ" w ilości 2 sztuk (poza pokojem 1 os) .  Każdy z Gości jest zobowiązany do zwrotu karty "KLUCZ" do recepcji Pensjonatu przy wymeldowaniu. Zagubienie/zniszczenie karty wiąże się z jednorazową opłatą 50 zł. Aby uruchomić elektryczność w pokoju należy kartę "KLUCZ" umieścić w czytniku. Przed wyjściem z pokoju kartę należy zabrać ze sobą.

 15. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju pensjonatowym przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres.
  W przypadku braku dyspozycji pensjonat przechowa przedmioty przez trzy miesiące, a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

 

II. REZERWACJA POBYTU I ZASADY PŁATNOŚCI

 

 1. Rezerwacji pobytu w Pensjonacie można dokonać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej Pensjonatu.

 2. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości rezerwacji na konto bankowe (wysokość zadatku uzależniona jest od długości i terminu pobytu).

 3. Płatności należy dokonać do 7. dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym z Recepcją.

 4. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

 5. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu lub w terminie ustalonym z Recepcją.

 6. Wpłacony zadatek na poczet rezerwacji jest bezzwrotny.

 7. Zmiany terminów rezerwacji przyjmowane są zgodnie z dostępnością wolnych pokoi.

 8. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie ośrodka przez osobę dokonującą rezerwacji.

 9. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.

 10. Niepojawienie się Gościa do godziny 10:00 dnia następnego jest traktowane jako rezygnacja i wiąże się to z możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Zarezerwuj Online

539 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 2077 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0