Opis

Apartamenty Klimacik w Karpaczu są 3-osobowe i 6-osobowe . 

Apartament Klimacik 3-osobowy usytuowany jest w Karpaczu, zaledwie 1,3 km od Świątyni Wang. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Apartament dzieli 3,9 km od letniego toru saneczkowego Kolorowa i 6 km od parku rozrywki Kulak Paark.

W apartamencie mieści się 1 sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową i lodówką, pralka oraz łazienka z prysznicem.

W wolnej chwili można zrelaksować się na tarasie. W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na nartach.

Obiekt jest oddalony o 3,9 km od kolejki górskiej Alpine Coaster oraz o 8 km od park rozrywki Western City.

Przed wejściem znajduje się patio ze stolikiem i krzesłami.

Apartament Klimacik  6 osobowy (najlepszy komfot przy 4 osobach) usytuowany jest w Karpaczu, zaledwie 1,3 km od Świątyni Wang. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Apartament dzieli 3,9 km od letniego toru saneczkowego Kolorowa i 6 km od parku rozrywki Kulak Paark.

W apartamencie mieści się 1 sypialnia,salon,łazienka z prysznicem ,suszarką . pralkąi podłogowym ogrzewaniem,przepokój,wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową i lodówką, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, konsola x-box one

 W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na nartach.

Obiekt jest oddalony o 3,9 km od kolejki górskiej Alpine Coaster oraz o 8 km od park rozrywki Western City.


Nasze apartamenty traktujemy jak nasz dom i tak też je urządzaliśmy, jakbyśmy mieli w nich zamieszkać. Bardzo lubimy dopieszczone wnętrza i dlatego zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i detale. Znajdziecie u nas nie tylko podstawowe wyposażenie ale również coś dla duszy - dobra książka a w czasie niepogody lub wieczoru do dyspozycji konsola x-box one z grami dla wszystkich. Bardzo liczymy się z opinią naszych gości i staramy się sprostać najwyższym wymaganiom, chętnie wysłuchamy uwag aby polepszyć komfort pobytu. każdego traktujemy indywidualnie u nas masówka nie istnieje.


W dniu codziennym pracujemy w zupełnie innej branży a prowadzenie apartamentów to nasza pasja. Sami uwielbiamy podróżować po Polsce i nie tylko, mieliśmy różne doświadczenia w hotelach apartamentach czy pensjonatach. Wszystkie dobre rozwiązania zastosowaliśmy u siebie a złe usunęliśmy. Otwartość to nasz atut.

Wyślij zapytanie

Klimacik
Klimacik

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu karpacz.com.pl

+48 694 448 021