Kabaretki

20 LIP 2019 wstecz

KABARETKI, czyli wieczór z udziałem czołowych gwiazd polskiej sceny kabaretowej! Wystąpią dla Was Kabaret Fifa Rafa, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach oraz Paranienormalni.

Startujemy 20 lipca, o godz. 18:00, na stoku Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej, ul. Wolna 4.

WSTĘP WOLNY

Prowadzenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk


Paranienormalni

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki i oaza spokoju – Rafał Kadłucki. Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

Kabaret Ciach

Pochodzą z Zielonej Góry – co do tego nikt nie ma wątpliwości. Na scenie istnieją od 1994 roku i naprawdę nieźle się trzymają. Nie zajmują się polityką, ale ich humor dotyka różnych problemów społecznych, także wszelkich absurdów. Z wielkim wdziękiem zjednują sobie publiczność, wciągając widzów do zabawy. Mają na swoim koncie wiele realizacji telewizyjnych, m.in. „Dla mnie bomba”, czyli Kabaretowa Liga Dwójki w 2003 roku czy Mazurska Noc Kabaretowa w roku 2003 i 2005.

Kabaret Zachodni

Czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”. Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek.

Kabaret FiFa-RaFa

Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Rozpychają się łokciami w historii polskiego kabaretu. Ola i Mateusz Kwiatkowscy - w duecie na estradzie i w życiu, dlatego ich występy to mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego i autentycznego uczucia. Kopalnią pomysłów jest dla nich codzienność, zatem w prezentowanym repertuarze pojawiają się nie tylko żarty słowne, ale również obyczajowe i sytuacyjne.

Informacje na podstawie strony miasta: www.karpacz.pl. Kalendarz Imprez może ulec zmianie.
Za zmiany redakcja www.karpacz.com.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Stok Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej, ul. Wolna 4

wstecz