Archiwum - Kabaretki

01 STY 1970 wstecz

21 lipca 2018 r., godz. 20-22
stok Kolorowa, ul. Konstytucji 3 Maja

Wieczór z udziałem czołowych gwiazd polskiej sceny kabaretowej!

Tym razem wystąpią w Karpaczu: Kabaret K2, Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska.

Kabaret K2 zawiązał się w maju 2012 roku. Zwą się, a właściwie ksywują - barciś i mimi. Kojarzyć ich można z formacji: Babeczki z Rodzynkiem i Hlynur, które do niedawna współtworzyli. Głównym celem ich skeczy jest oczywiście rozbawienie widza, ale nie tylko… Starają się, żeby skecze były „o czymś”. Bacznie obserwują świat i szukają tematów dotyczących nas wszystkich . Nie pokazują ich jednak w skali 1:1, zawsze przetwarzają rzeczywistość, podkręcają absurdalność sytuacji.

Katarzyna Pakosińska to artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oprócz licznych występów estradowych ma na swoim koncie role filmowe, teatralne oraz spektakle telewizyjne. Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji.

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

 

Informacje pochodzą ze strony www.karpacz.pl