Archiwum - Majówka 2017 w Karpaczu

01 STY 1970 wstecz

Serdecznie zapraszamy  Państwa na Majówkę 2017 w Karpaczu.

30 kwietnia (niedziela)

 • 101 pomysłów z kartonu - Warsztaty kreatywne dla najmłodszych odbędą się w Muzeum Zabawek przy ul. Kolejowej 3 w godzinach od 11:00 do 15:00. Koszt – 10 zł. 

1 maja (poniedziałek)

 • Parada Majowa - Kolorowa parada przejdzie głównym deptakiem do parku przy Lipie Sądowej, gdzie rozpoczną się występy artystyczne orkiestry i mażoretek. W paradzie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Dla dorosłych przygotowane zostały flagi, dla maluchów – chorągiewki. Bardzo mile widziane są kolorowe stroje uczestników. Wydawanie flag odbędzie się w dniu parady, o godzinie 11:50 w parku przy ul. Mickiewicza.
 • Rajd Arado – „Aleja Snajperów” – Inscenizacja historyczna z udziałem rekonstruktorów wojsk polskich, radzieckich i niemieckich. Widowisko odbędzie się o godzinie 17:00 na ul. Konstytucji 3 Maja (deptak).
 • Otwarte Muzeum Techniki Wojskowej – w godzinach 17:30 do 19:30, przy ul. Mickiewicza będzie można zobaczyć pojazdy historyczne i grupy rekonstrukcyjne w umundurowaniu adekwatnym do realiów wiosny 1945 roku. Udział jest bezpłatny. 
 • 101 pomysłów z włóczki i tkaniny – kolejne warsztaty kreatywne odbywające się w Muzeum Zabawek przy ul. Kolejowej 3 w godzinach od 11:00 do 15:00. Koszt – 7 zł.

2 maja (wtorek)

 • Miasteczko Rodzinne - W godzinach od 15:00 do 18:00 w parku przy Lipie Sądowej rozstawione zostaną różne atrakcje dla najmłodszych. Na miejscu odbywać się będą zabawy, tańce czy pokazy baniek mydlanych. Rozstawiony zostanie również nadmuchiwany plac zabaw. Na imprezie pojawi się też  Clown Tobi, który wciągnie maluchy w świat magii.
 • Góra Flagi – W Miejskim Muzeum Zabawek w godzinach od 11:00 do 15:00 odbędą się warsztaty artystyczne, podczas których wspólnymi siłami zostanie stworzona flaga państwowa. Udział jest bezpłatny.
 • „Selfie.com.pl” -  o godzinie 20:30 na scenie teatralnej w Hotelu Gołębiewski odbędzie się premierowy spektakl w reżyserii Marii Seweryn. Bilety na wydarzenie można zarezerwować pod nr tel. 533 509 857

3 maja (środa)

 

 • I♥POLAND – od godziny 11:00 do 15:00 w Miejskim Muzeum Zabawek przy ul. Kolejowej 3 odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci. Koszt - 7 zł.

Majówka z KPN (1 - 3 maja)

 • W Centrum Informacyjnym KPN w Karpaczu organizowana jest Karkonoska Majówka pt. „Krucze skały”. W ramach wydarzenia odbywać się będą ciekawe prelekcje oraz warsztaty twórcze.
 • W domku Myśliwskim położonym przy niebieskim szlaku prowadzącym spod świątyni Wang do Samotni w ramach „Majówki pod Skałami” odbędą się interesujące spotkania, prelekcje, zabawy oraz warsztaty twórcze. Temat spotkań brzmi „ W sieci”. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.  

 

Na podstawie www.karpacz.pl i www.kpnmab.pl

Aktualizacja kwiecień 2017