Archiwum - XIV Marszozbieg Lawina

01 STY 1970 wstecz

XIV Międzynarodowy Marszozbieg Lawina ze Śnieżki do Samotni

Organizatorzy, zapraszają 10 września 2016 roku na XIV Międzynarodowy Marszozbieg Lawina ze Śnieżki do Samotni. Start ze Śnieżki o godzinie 13.00 ze Śnieżki. Lawina to trasa o dłigości około 6 km, od najwyższego szczytu Karkonoszy - Śnieżki do urokliwie położonego schroniska PTTK Samotnia. Prowadzi prawie cały czas w dół. Udział w imprezie może wziąć każdy, trzeba tylko podpisać oświadczenie o zdolności do uczestnictwa w zawodach i opłacić bilet wstępu do KPN. Można przyjść ze swoim czworonożnym pupilem.

Rywalizacja odbędzie się w kilkunastu kategoriach, z podziałem na wiek oraz płeć. Na najlepszych w danych kategoriach czekają medale. Limit czasu na pokonanie dystansu: 2 godziny. Pierwszych dwustu uczestników otrzyma okolicznościowe koszulki. Z uwagi na limit wyznaczony przez Karkonoski Park Narodowy, w imprezie może wziąć udział maksymalnie 300 osób - warto się pospieszyć.

Wpisowe i Zapisy 

Wpisowe - 25 złotych/os - płatne w biurze w dniu zawodów. W dniu zawodów biuro będzie mieściło się na Śnieżce i będzie czynne od godz. 10.00 do 12.45. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.lawina.szkolagorska.com. Tam także znajduje się szczegółowy regulamin imprezy. Można też zgłosić się bezpośrednio przed startem imprezy, ale wówczas wpisowe jest droższe – 30 złotych/os.

Informacje na podstawie oficjalnej strony Karpacza - karpacz.pl
Za zmiany redakcja 
www.karpacz.com.pl nie odpowiada.