Archiwum - 26-29.05.2016 - Długi Weekend Majowy

01 STY 1970 wstecz

Karpacz Długi Weekend Majowy 26-29 maja

28 maja (sobota)

 • 11:00–17:00 - II RODZINNE BUDOWANIE Z KLOCKÓW LEGO
  Dwudniowe święto wszystkich Legomaniaków! Przyjdź i przyłącz się do wielkiego rodzinnego budowania. Wspólnymi siłami zbudujemy wielką postać Minionka. W programie także zabawy sprawnościowe, gry manualne i konkursy z nagrodami. Park przy Lipie Sądowej. Udział w imprezie jest bezpłatny.
 • 12:00–18:00 - KARKONOSKI JARMARK LOKALNY SKARBY DUCHA GÓR
  Wydarzenie promujące producentów i rękodzielników objętych Karkonoską Marką Lokalną. Doskonałe jedzenie oparte na lokalnych produktach i rękodzieło rodzimych wytwórców.
  Plac przy O.W. U Musa, ul. Parkowa 1. Udział w imprezie bezpłatny.
 • 20:30 - CEZARY PAZURA for FU(A)N
  Najnowszy program kabaretowy Cezarego Pazury. Scena Hotelu Gołębiewski

29 maja (niedziela)

 • 11:00–14:00 - KARPACZ ZAWSZE GÓRĄ! - MOVE WEEK
  Wydarzenie prezentujące korzyści wynikające z aktywnego trybu życia oraz regularnego uprawiania sportu. Na odwiedzających czeka mnóstwo sportowych atrakcji: biegi, wspinanie się, jazda na rowerze, nordic walking i rożne ćwiczenia. Dodatkowo prelekcje, pokazy sprzętu i konsultacje ze specjalistami. Wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu otrzymają upominki. Każdy będzie miał także szanse na wygranie dodatkowych nagród, np. wejściówek na basen czy siłownię. Na finał zaplanowano wielkie wspólne zdjęcie oraz ognisko w ramach niedzielnego obiadu.
  Krucze Skały (Osiedle Skalne). Udział w imprezie bezpłatny.
 • 11:00–17:00 - II RODZINNE BUDOWANIE Z KLOCKÓW LEGO
  Kontynuacja imprezy z 28 maja. Park przy Lipie Sądowej. Udział w imprezie jest bezpłatny.

26-29 maja 

WEEKEND EDUKACYJNY W DOMKU MYŚLIWSKIM - KARKONOSKI PARK NARODOWY

Weekend z Parkami Narodowymi. Po co są potrzebne parki narodowe? Co tak naprawdę chronią? Czy wstęp do nich musi być płatny? Co kryje się poza szlakami i dlaczego nie można tam zaglądać? Na te inne pytania odpowiedzą pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Czekają na Was filmy i ciekawe opowieści.
Piątek 12:00–15:00, sobota i niedziela 10:00–15:00.
Ośrodek Informacyjno-Edukacyjny KPN „Domek Myśliwski"(przy szlaku niebieskim od Wangu przed Kotłem Małego Stawu). Wstęp do Domku Myśliwskiego jest bezpłatny.

Informacje na podstawie oficjalnej strony Karpacza - karpacz.pl
Za zmiany redakcja 
www.karpacz.com.pl nie odpowiada.