Teatr Nasz w Michałowicach

Teatr Nasz w Michałowicach

Prywatny, kameralny teatr założony w 1991 roku przez małżeństwo zawodowych aktorów Jadwigę i Tadeusza Kutów. Zbudowany, zarządzany i prowadzony przez właścicieli, z pełnym pasji wsparciem znakomitego muzyka Jacka Szreniawy oraz córki Jadwigi i Tadeusza - Katarzyny Pastuszak. Twórcy teatru zajmują się również reżyserią, scenografią i produkcją autorskich przedstawień.

Teatr Nasz jest niezależny finansowo i artystycznie, działa nieprzerwanie od daty założenia. Ma na swoim koncie około 50 autorskich premier i ponad 4000 zagranych przedstawień. Obecnie w repertuarze są wyłącznie sztuki teatralne autorstwa Tadeusza Kuty, grane przez trzyosobowy zespół aktorów. Czasami na deskach teatru odbywają się wyjątkowe koncerty i wieczory muzyczne.

Teatr Nasz to niebanalne miejsce artystyczne położone w karkonoskich Michałowicach, na trasie pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą.

Profesjonalizm i magia artystów przyciągają widzów z Polski i ze świata, którzy zawsze wracają po więcej… uśmiechu, wzruszenia i zadumy.

Aktualny repertuar: https://www.teatrnasz.pl/repertuar/aktualnie-grane

Rezerwacja biletów
+48 502 633 518
[email protected]

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.karpacz.com.pl nie odpowiada.