Willa Emi

  • Dodaj do notesu
  • ul. Kościuszki 13, Karpacz
  • 504 15 ...
  • Wyślij zapytanie
  • + 11

Willa Emi położona jest wśród lasu, w zacisznej dzielnicy urokliwego miasta Karpacz. Oferujemy naszym Gościom 10 niedawno odnowionych i wygodnych pokoi gościnnych. W budynku znajduje się też duża jadalnia, w której serwowane są doskonałe dania kuchni polskiej i europejskiej, a na zewnątrz budynku jest ogród z gillem i parking dla gości. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Filmy

Opis pokoi

W obiekcie przygotowano wygodne pokoje jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki i telewizory. We wszystkich pokojach jest ogrzewanie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

x

Willa Emi

ul. Kościuszki 13, Karpacz

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 7 / w tym miesiącu: 578 / wszystkich: 108037 od 15.06.2016. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 5659 od 2016-06-15 .

Wizyt: 3 105 591, Dziś: 611, Osób online: 28

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem