Pokoje Słoneczko

  • Dodaj do notesu
  • 58-540 Karpacz, ul. Karkonoska 47
  • 503 ...
    75 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność

Położenie idealne dla gości nieznoszących nudy i codzienności miasta. Szlaki na Śnieżkę i Via Sacra, Karkonoski Park Narodowy i dobra Lasów karkonoskich w zasięgu ręki. Szlaki turystyczne , czerwony , czarny, niebieski a przede wszystkim zielony i żółty spotykają się u stóp Słoneczka, Zimowe położenie przy trasie biegowej i stoku narciarskim "Pod Wangiem" to zadość wszelkim życzeniom narciarzy i saneczkarzy tych dużych i małych, dla rowerzystów Chomątowa to wyzwanie. Słoneczko położone w najwyższej części miasta - Karpaczu Górnym . Słoneczko jest z dala od smogu miasta ok. 3,5 km od centrum. Tuż przy wyciągu narciarskim Pod Wangiem i trasach biegowych 500 m, pod Kościółkiem WANG 450 m - na szlaku. Położenie idealne, w otulinie KPN na wys.ponad 849 m npm. Gwarantujemy Państwu wypoczynek przez cały rok w przytulnym, pastelowym pokoju, komfortowo wyposażonym w bezpłatne media, Wi-Fi, DU/WC. Do dyspozycji Gości jest ogród i grill, plac zabaw z widokiem na Śnieżkę.

Opis pokoi

Nowe pokoje - z łazienkami, po kapitalnym remoncie. Polecamy więcej niż 3 noclegi; "Słoneczko" uczestniczy w programie Karkonoska Karta Rabatowa- powodzenia. Celem zabezpieczenia Państwu świadczenia noclegu w podanym terminie , rezerwacji dokonujemy na podstawie wpłaty na konto przelewem bankowym z podaniem informacji o terminie i nr pokoju, w którym będą Państwo mieszkać po wcześniejszej informacji oraz potwierdzeniu pisemnym per mail, list drogą pocztową. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji lub w razie niepojawienia się Gościa obciążymy Rezerwującego sumą w wysokości 50% opłaty za cały pobyt . Przedpłata: Obiekt obliguje Gościa do dokonania opłaty w kwocie 50% wartości całej rezerwacji, w dniu dokonania rezerwacji.

x

Pokoje Słoneczko

58-540 Karpacz, ul. Karkonoska 47

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 29 / w tym miesiącu: 861 / wszystkich: 68541 od 02.08.2013. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 7296 od 2015-05-20 .

Wizyt: 2 303 300, Dziś: 745, Osób online: 16

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem