Pałac SPIŻ

Zapraszamy do Pałacu w Miłkowie (4 km od Karpacza) położonego w liczącym ponad 200 lat, parku ze stawami i wspaniałym widokiem na Śnieżkę. Wysoki standard i rodzinny klimat pałacowych wnętrz jest doskonałym miejscem na wypoczynek i relaks w gronie najbliższych przyjaciół. Cały kompleks pałacowy to idealne otoczenie dla zorganizowania nastrojowych imprez, bankietów, balów, wesel, spotkań integracyjnych i konferencji. Atrakcyjne położenie i zaplecze rekreacyjne tworzą wspaniałe możliwości dla udanego wypoczynku zbiorowego (wczasy, kolonie, zimowiska, zielone szkoły)

Opis pokoi

Cały kompleks pałacowy to idealne otoczenie dla zorganizowania nastrojowych imprez, bankietów, balów, wesel, spotkań integracyjnych i konferencji. Atrakcyjne położenie i zaplecze rekreacyjne tworzą wspaniałe możliwości dla udanego wypoczynku zbiorowego (wczasy, kolonie, zimowiska, zielone szkoły)

x

Pałac SPIŻ

ul. Wiejska 218, 58-535 Miłków k/Karpacza

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 15 / w tym miesiącu: 839 / wszystkich: 25259 od 28.07.2015. Wizyty dzisiaj: 6 / wszytkich 4269 od 2015-07-28 .

Wizyt: 2 215 795, Dziś: 940, Osób online: 19

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem