Udostępnij stronę: Google plus

600 lat historii Karpacza - Ósmy Przystanek Historia

W sobotę, 20 października 2018 r. odbędzie się na ósma wycieczka z cyklu "600 lat historii Karpacza - Przystanek Historia".

Tym razem tematem przewodnim wycieczki będą WALOŃCZYCY w Karpaczu: tajne spiski- średniowieczne przewodniki, kamienie szlachetne i złoto, płuczki, płuczkarnie i seiffen, Walończycy, Wenecjanie, tajemnice kamieni szlachetnych, granaty i ich kopalnie, znaki walońskie, alchemicy, Paracelsus w Karkonoszach, karkonoskie skarby, pierwsi szlifierze szlachetnych kamieni w Karpaczu, kryształ górski, cesarskie przywileje, lunariowe ziele, Pretoriusowe legendy, Leonhart Thurneysser zum Thurn...

  • Miejsce spotkania: Muzeum Sportu i Turystyki
  • Godzina rozpoczęcia wycieczki: 9:00

Dodatkowe informacje:

  • Na uczestników spotkań czekają niespodzianki. 
  • Więcej informacji udziela organizator drogą mailową: tragaria@interia.pl
  • UWAGA: Wspólne przejście po ciekawych miejscach Karpacza nie ma charakteru wycieczki zorganizowanej. Jej uczestnicy idą na własną odpowiedzialność.
  • Udział w imprezie jest bezpłatny (brak wpisowego), uczestnicy pokrywają indywidualne koszty ubezpieczenia we własnym zakresie.

Informacje na podstawie strony miasta: www.karpacz.pl. Kalendarz Imprez może ulec zmianie. Za zmiany redakcja www.karpacz.com.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Wizyt: 2 977 536, Dziś: 409, Osób online: 14

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem