Hotel Nowa-Ski ***

ul. Mostowa 9, 58-540 Karpacz
75 754 66 00693 893 423
+ 3

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Nowa-Ski ***. Ten komfortowo wyposażony obiekt stwarzający wrażenie baśniowego zamku położony jest u podnóża Księżej Góry, nad uroczym górskim strumieniem. Wszechobecnie otaczająca cisza gwarantuje wspaniały wypoczynek. Serdeczna profesjonalna obsługa uzupełniona wyśmienitą kuchnią spowoduje, że pobyt Państwa będzie bardzo udany i zachęci do częstych powrotów. Goszczenie Państwa będzie dla nas wielką przyjemnością. Hotel położony jest w uroczym zakątku Karpacza, z cudownym widokiem na Śnieżkę. Otaczająca przyroda potęguje radość wypoczynku. RESTAURACJA Serdecznie zapraszamy do Restauracji Nowa-Ski! Specjalnie dla Państwa serwujemy przepyszną kuchnię polską, europejską i światową. SPA W ofercie zabiegi SPA KONFERENCJE Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonalne sale szkoleniowe. Wyposażenie sal: rzutnik, ekran, flipchart, tablica zmazywalna, laptop, nagłośnienie, mikrofon, dodatkowe oświetlenie, internet bezprzewodowy.

Opis pokoi

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 34 komfortowo wyposażone pokoje ( 78 miejsc noclegowych). Posiadamy pokoje jedno- i dwuosobowe, a także studia 3 i 4 osobowe, w tym także studia z aneksem kuchennym. Pokoje utrzymane są w ciepłej, pastelowej tonacji i zapewniają maximum wygody i odpoczynku. W pokojach zapewniamy dostęp do Internetu, telewizję oraz sejf dla bezpieczeństwa mienia gości. Z okien swoich pokoi zachwycicie się Państwo cudownym widokiem Karkonoszy. Panorama godna koneserów, począwszy od Śnieżki, aż po cały główny grzbiet Karkonoszy zapewni, że spędzicie Państwo, niezapomniane chwile, gdy zmęczeni po całodziennej wspinaczce, będziecie mieli okazję oddać się kontemplacji przyrody, a może i nieba usłanego gwiazdami. Nasze noclegi, Karpacz i okolice wprowadzą Państwa w błogi relaks. Z drugiej strony, osoby stęsknione wyciszenia, cienia drzew i śpiewu ptaków, będą miały okazję zamieszkania w pokojach z widokiem na las, rozpościerający się na łagodnym zboczu Księżej Góry. Sąsiedztwo cudownej przyrody za oknem sprawi, że poczujecie Państwo energię natury i zdwojone siły do życia. Noclegi Karpacz i apartamenty, to niezapomniany odpoczynek w górach.

x

Hotel Nowa-Ski ***

ul. Mostowa 9, 58-540 Karpacz

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny
Wyświetleń: dzisiaj: 4 / w tym miesiącu: 1870 / wszystkich: 89823 od 24.09.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 11951 od 2015-05-20 .

Wizyt: 2 100 655, Dziś: 99, Osób online: 7

FacebookKontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem