Gościniec i Restauracja NAD POTOKIEM

  • Dodaj do notesu
  • ul. Mostowa 5, Karpacz
  • od 40zł os./doba
  • 75 761 ...
    510 29 ...
  • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

  • Wi-Fi
  • Łazienka
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

Lokalizacja obiektu nad górskim potokiem z malowniczym widokiem na Śnieżkę bez wątpienia decyduje o jego atrakcyjności. Jesteśmy w pobliżu centrum, a jednocześnie w zaciszu i z dala od ulicznego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć w spokoju i ciszy, blisko przyrody oraz zamierzających skorzystać z rozrywek i atrakcji Karpacza. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Restauracja NAD POTOKIEM oferuje bogaty asortyment kuchni polskiej i europejskiej.

Filmy

Opis pokoi

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Każdy z pokoi wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, TV-Sat oraz internet bezprzewodowy Wi-Fi Dysponujemy następującymi pokojami: W budynku głównym (POTOK I) - 38 miejsc noclegowych: - 3 pokoje typu studio (dla 4 osób), - 1 pokój 3-osobowy z balkonem, - 3 pokoje 2-osobowe z dostawkami, - 6 pokoi 2-osobowych w tym dwa z balkonem i jeden z łożem małżeńskim, - 1 pokój 1-osobowy z balkonem. W sąsiednim budynku (POTOK II) - 20 miejsca noclegowe: - 5 pokoi 2-osobowych, - 1 pokój 3-osobowy, - 2 pokoje 2-osobowe z dostawkami, - 1 pokój 1-osobowy.

x

Gościniec i Restauracja NAD POTOKIEM

ul. Mostowa 5, Karpacz

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 6 / w tym miesiącu: 413 / wszystkich: 69210 od 01.10.2012. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 4882 od 2015-05-20 .

Wizyt: 3 105 624, Dziś: 644, Osób online: 11

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem