Karpacz atrakcje turystyczne

Karpacz to nieduże miasto u stóp Karkonoszy, ale duży ośrodek turystyczny. Naturalne, geograficzne atrakcje turystyczne Karpacza to Karkonosze i ich najwyższy szczyt Śnieżka i inne szczyty w pobliżu: Smogornia, Kopa, karkonoskie skałki w okolicy Karpacza: Pielgrzymy, Słonecznik, Krucze Skały. W Karpaczu znajduje się także Dziki Wodospad.

Najbardziej znaną atrakcją turystyczną stworzoną przez człowieka jest Świątynia Wang. Warto również odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki, Miejskie Muzeum Zabawek, Skocznię Orlinek, Karkonoskie Tajemnice. Karpacz jest także atrakcyjny dla miłośników aktywnego wypoczynku. Poza oczywistymi wyciągami i trasami narciarskimi, w Karpaczu działa całoroczne lodowisko, aquaparki, park linowy czy letni tor saneczkowy. W okolicy Karpacza działają również miejsca, w których można pojeździć konno.

Karpacz to bardzo atrakcyjne miejsce dla rodzin z dziećmi. Gdy nasze pociechy znudzą się już chodzeniem po szlakach turystycznych Karkonoszy warto sprawdzić TUTAJ jakie atrakcje czekają na dzieci w Karpaczu.

Zapraszamy do klikania na zakładki po lewej stronie, aby zapoznać się z poszczególnymi atrakcjami w Karpaczu, a później do odwiedzenia Karpacza i spędzenia tutaj długiego weekendu, sylwestra czy urlopu.

 

 

Ostatnia aktualizacja - luty 2016r.

Komentarze

Dodaj komentarz
 • brakiAutor: rado
  W restauracjach toalety naprawde są male. To jakas plaga - tam nie ma miejsc do przewinięcia malego ...
  W restauracjach toalety naprawde są male. To jakas plaga - tam nie ma miejsc do przewinięcia malego dziecka.
 • karpaczAutor: szymon
  bardzo fajnie było w karpaczu...
  bardzo fajnie było w karpaczu
 • świątynia wangAutor: szymon
  bardzo fajna świątynia wang...
  bardzo fajna świątynia wang
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 1 947 528, Dziś: 1 128, Osób online: 17

FacebookKontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem